Novosti

Nedjelja, 18 Listopad 2020 19:24

Sedam golova u Dubravci; Župa dubrovačka protiv Sokola gubila 0:3, pa velikim preokretom uzela sva tri boda

U 5. kolu 1. Županijske lige nogometaši Župe dubrovačke s 4:3 pobijedili Sokola u prvom gostovanju na obnovljenim Lužama u Dubravci. Međutim, kako je počelo i izgledalo na terenu u prvom poluvremenu, a i početkom nastavka činilo se da će "zeleno bijeli" nanijeti drugi ovosezonski poraz momčadi trenera Josipa Papića jer je Sokol u 47. minuti imao vodstvo od čak 3:0.

Ali od tog trenutka župska momčad igra drugu utakmicu i pune tribine u Lužama gledaju preokret i seriju četiri gola u 35 minuta mreži domaćeg golmana Đura Delije koju redom pogađaju Vasilj, Lekaj, Kajba iz jedanaesterca i na kraju opet Lekaj za pobjedu i nova tri gostujuća boda.

Po teškom i blatnjavom terenu u nervoznoj na momente i prenervoznoj utakmici sudac Robert Hausvička je dodijelio šest žutih kartona, dva domaćinu, a četiri nogometašima Župe.

1. ŽNL - 5. kolo

Dubravka; SOKOL - ŽUPA DUBROVAČKA 3:4 (2:0)

1:0 Antonio Lipotić, 2:0 Lovro Butorac, 3:0 Mateo Miladin, 3:1 Stanislav Vasilj, 3:2 Viktor Lekaj, 3:3 Velimir Kajba (11m) 3:4 Viktor Lekaj.

ŽUPA DUBROVAČKA; Faris Sarić, Zvonimir Čikato, Toni Soldić, Stanko Cvjetković, Stanislav Vasilj (od 89. Danijel Sentić), Mateo Pergjoni (od 54. Kristijan Prkut), Velimir Kajba (od 76. Lovro Miletić-Dri), Viktor Lekaj, Mato Šimunović (od 16. Lukša Urlović), Bruno Pralas, Dominik Žarak. Trener; Josip Papić.

Vijest preuzeta sa Župskog portala - zupcica.hr
Župski portal - zupcica.hr

Raspored treninga

treningbanner2

Nogometni klub Župa dubrovačka

Član županijskog nogometnog saveza Dubrovačko-neretvanske županije

Osnovan 1971. godine
Igralište: Tarantela, Čibača - Župa dubrovačka

Kontakt info

A: Put dr. Ante Starčevića 105, Čibača, 20207 Mlini

Đuro Lonza, Predsjednik kluba
E: uprava@nk-zupadubrovacka.hr

Ile Katić, Tajnik kluba
E: tajnistvo@nk-zupadubrovacka.hr
M: +385 91 411 1557

Ivica Karabogdan, Voditelj škole nogometa
E: skola@nk-zupadubrovacka.hr
M: +385 98 227 530