Novosti

Subota, 14 Studeni 2020 15:49

Druga dalmatinska liga; Mlađim pionirima pobjeda, a juniorima bod protiv Dalmatinca iz Crnog (FOTO)

Na Taranteli su se danas popodne igrale utakmice 11. kola 2. lige "Središta Split" za Mlađe pionire i Juniore u kojima su mladi igrači Župe dubrovačke ugostili vršnjake iz HNK Dalmatinca Crno.

Mlađi pioniri su do sva tri boda došli u zadnjim minutama susreta kada su postignuta oba gola domaćina. Prvo je Župu golom iz kaznenog udarca u vodstvo doveo Ante Miletić u 55. minuti, a konačnih 2:0 je postavio Ivan Bogut u 58.

U susretu juniora oba su gola pala u prvom dijelu, Župu je u vodstvo doveo Matej Radić u 26. Minuti, a gosti izjednačili u 32. U nastavku bolja igra i inicijativa juniora Župe uz nekoliko prilika za povećanje vodstva i jednu pogođenu stativu, ali do promjene rezultata nije došlo

2. liga "Središta Split" - Mlađi pioniri - 11. kolo

NK Župa dubrovačka - HNK Dalmatinac Crno 2:0 (0:0)

1:0 Ante Miletić 55' (11m), 2:0 Ivan Bogut 58'.

ŽUPA DUBROVAČKA; Matija Ruščić, Mihael Raguž, Ante Kulaš, Matej Svilokos, Vlaho Gverović, Vedran Zadrić, Lovro Vugdelija, Ivan Matić, Ante Miletić, Josip Krkić, Ivano Milat, Lovro Milat, Ivan Bogut, Josip Galjuf, Gabrijel Bender, Jose Cristian Varela, Petar Prokulica, Adriano Brković. Trener Mirko Prka.

2. liga "Središta Split" - Juniori - 11. kolo

NK Župa dubrovačka - HNK Dalmatinac Crno 1:1 (1:1)

1:0 Matej Radić 26', 1:1 Leonardo Lučić 32'.

ŽUPA DUBROVAČKA; Nikša Ivanković (od 46. Lovro Bašić), Kenan Omerović, Ante Baldo Bender, Antonio Milić, Mateo Franić (od 89. Ivan Dabo), Matej Radić, Orsat Klečak, Mihael Mihočević (od 80. Blago Krtalić), Miho Galjuf (od 46. Luka Žile), Ivo Jovanović, Luka Papić. Trener - Dubravko Marinović.

Raspored treninga

treningbanner2

Nogometni klub Župa dubrovačka

Član županijskog nogometnog saveza Dubrovačko-neretvanske županije

Osnovan 1971. godine
Igralište: Tarantela, Čibača - Župa dubrovačka

Kontakt info

A: Put dr. Ante Starčevića 105, Čibača, 20207 Mlini

Đuro Lonza, Predsjednik kluba
E: uprava@nk-zupadubrovacka.hr

Ile Katić, Tajnik kluba
E: tajnistvo@nk-zupadubrovacka.hr
M: +385 91 411 1557

Ivica Karabogdan, Voditelj škole nogometa
E: skola@nk-zupadubrovacka.hr
M: +385 98 227 530