Novosti

Nedjelja, 22 Studeni 2020 18:45

Bod na Gnjilama; Bolju igru u prvom dijelu Župa okrunila samo jednim golom, domaćin izjednačio u nastavku

Slaven je na Gnjilama zaustavio niz pobjeda momčadi Josipa Papića, Župa dubrovačka je danas na Grudi u 10. kolu 1. Županijske lige uzela samo bod, pa je Croatia koja je slavila u Vela Luci ponovo na tablici ispred župske momčadi.

U prvom djelu u kojem je bila puno bolja, Župa je do vodstva došla golom Stanislava Vasilja u 12. minuti, a prema viđenom na terenu na odmor je trebala poći s najmanje još jednim golom u mreži domaćina. Drugi dio momčad Slavena ima "više inicijative što im donosi i izjednačenje u 76. minuti.

U zadnjem jesenskom kolu na Taranteli se igra derbi, stiže vodeći ONK Metković koji je danas nadigrao Sokola i trenutno ima četiri boda više od Župe na trećem, a tri od Croatije na drugom mjestu.

1. ŽNL 10. kolo

SLAVEN GRUDA - ŽUPA DUBROVAČKA 1:1 (0:1)

0:1 Stanislav Vasilj 12', 1:1 Antun Šmanjak 76'.

ŽUPA DUBROVAČKA; Faris Sarić, Zvonimir Čikato (od 31. Kristijan Prkut), Stanko Cvitković, Toni Soldić (od 73. Ivan Šutalo), Velimir Kajba, Viktor Lekaj, Stanislav Vasilj, Nemanja Mijodanić, Luka Papić (od 46. Bruno Pralas), Dominik Žarak, Mato Šimunović. Trener; Josip Papić.

Raspored treninga

treningbanner2

Nogometni klub Župa dubrovačka

Član županijskog nogometnog saveza Dubrovačko-neretvanske županije

Osnovan 1971. godine
Igralište: Tarantela, Čibača - Župa dubrovačka

Kontakt info

A: Put dr. Ante Starčevića 105, Čibača, 20207 Mlini

Đuro Lonza, Predsjednik kluba
E: uprava@nk-zupadubrovacka.hr

Ile Katić, Tajnik kluba
E: tajnistvo@nk-zupadubrovacka.hr
M: +385 91 411 1557

Ivica Karabogdan, Voditelj škole nogometa
E: skola@nk-zupadubrovacka.hr
M: +385 98 227 530