Novosti

Srijeda, 17 Ožujak 2021 22:17

Utakmica na daljinu - Župa dubrovačka u Pločama slavila protiv NKNA Libertas i prošla u drugo kolo kupa

U utakmici 1. kola Županijskog kupa za Nogometni centar Dubrovnik - Župa dubrovačka - Konavle župa dubrovačka je s tri gola kapetana Velimira Kajbe slavila protiv drugoligaša NKNA Libertas i prošla u drugo kolo kupa. Sva tri gola su postignuta u prvom poluvremenu, prva dva iz jedanaesterca.

Utakmica je, kako smo najavili, zbog epidemioloških mjera koje su na snazi na području Nogometnog centra Dubrovnik - Župa dubrovačka - Konavle umjesto na igralištu Libertasa u Kuparima, odigrana u 100 kilometara Pločama na pomoćnom igralištu Jadrana LP.

NKNA Libertas - Župa dubrovačka 0:3 (0:3)

0:1 Velimir Kajba 19' (11m), 0:2 Velimir Kajba 26' (11m), 0:3 Velimir Kajba 44'.

NKNA LIBERTAS: Antonijo Bender (od 28. Domagoj Sentić), Luka Kovač (od 59. Marko Prkačin), Đino Milić, Zoran Glavinić, Ivan Gavrilica, Sandro Salacan (od 80. Ivica Duždević), Maroje Kokanović (od 80. Josip Curić), Luka Perak, Antun Palunčić (od 80. Vinko Glavinić), Christian Čukteraš, Milan Mikulić.

ŽUPA DUBROVAČKA: Faris Sarić, Slavko Cvitković, Mario Bartulović (od 9. Orsat Kljajić), Toni Soldić, Stanislav Vasilj., Gabrijel Zubac, Velimir Kajba, Viktor Lekaj, Kristijan Prkut (od 69. Ivo Jovanović), Nikica Primorac (od 56. Lovro Dri-Miletić), Dominik Žarak.

Raspored treninga

treningbanner2

Nogometni klub Župa dubrovačka

Član županijskog nogometnog saveza Dubrovačko-neretvanske županije

Osnovan 1971. godine
Igralište: Tarantela, Čibača - Župa dubrovačka

Kontakt info

A: Put dr. Ante Starčevića 105, Čibača, 20207 Mlini

Đuro Lonza, Predsjednik kluba
E: uprava@nk-zupadubrovacka.hr

Ile Katić, Tajnik kluba
E: tajnistvo@nk-zupadubrovacka.hr
M: +385 91 411 1557

Ivica Karabogdan, Voditelj škole nogometa
E: skola@nk-zupadubrovacka.hr
M: +385 98 227 530